Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Suda Vitamin C Propolis Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Suda Vitamin C Propolis Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
130 0

Suda C Vitamini ve propolis içerikli takviye edici gıdayı sizler için araştırdık. Gerçekten işe yarıyor mu, fiyatı nedir, içeriği nedir ve daha pek çok sorunun yanıtı bu yazımızda. Suda-c vitamin c propolis, suda-c vitamin c propolis içeriği, suda-c vitamin c propolis fiyat, suda-c vitamin c propolis ekşi, suda-c vitamin c propolis yorumlar, suda-c vitamin c propolis kullananlar, suda-c vitamin c propolis faydaları, suda-c vitamin c propolis ne işe yarar, suda-c vitamin c propolis nasıl kullanılır, suda-c vitamin c propolis içerik şeklinde yapılan tüm aramalara istinaden ben de hem kendi meraklı hem de sizlerin merakını gidermek için araştırdım. Özellikle gerçek kullanıcıların yorumlarını görebileceğiniz bu yazımızda kendi deneyimlerinizi de bize yorumlar kısmında bırakabilirsiniz.

Suda Vitamin C Propolis Nedir?

Suda Vitamin C Propolis, içerisinde bulunan 1000 mg C vitamini ve pro polis sayesinde günlük ihtiyacınız olan vitamin desteğini sağlarken aynı zamanda daha dirençli ve daha zinde hissetmenizi sağlar.

Suda Vitamin C Propolis Ne İşe Yarar?

Suda Vitamin C Propolis Oğuz Efer ve San formundadır ve hem kullanımı kolay hem de oldukça etkilidir takviye edici gıdadır.

 • Günlük ihtiyacınız olan C vitamini desteğini sağlar.
 • Bağışıklığınızı güçlendirerek hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlar.
 • İçerisinde kara mürver bulunmaktadır.
 • Yoğun fiziksel aktiviteler ve yoğun stresli yaşam koşullarının zararlı etkilerine karşı daha dirençli olmanızı sağlar.

Suda Vitamin C Propolis İçeriği

 • Suda Vitamin C Propolis içerisinde 1000 mg C vitamini bulunur.
 • Suda Vitamin C Propolis içerisinde 1000 ıu D vitamini bulunur.
 • Suda Vitamin C Propolis içerisinde 10 mg çinko bulunur.

Suda Vitamin C Propolis Fiyatı

Suda Vitamin C Propolis 20 adet saşe içerikli kutusu 140 TL’den satışa sunulmaktadır. Fakat bu fiyat farklı web sitelerinden %50’ye varan indirim oranlarıyla daha uygun ve indirimli olacak şekilde de karşınıza çıkabilir.

Suda Vitamin C Propolis Nasıl Kullanılır?

Çocuklarda ve yetişkinlerde tercihen 200 ml yani bir bardak su içerisinde iyice çözüldükten sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Su miktarını kendin tat ve lezzet tercihinize göre artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Suda Vitamin C Propolis Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Suda Vitamin C Propolis şu sıralar instagramda en çok karşıma çıkan sponsorlu bağlanılardan birisi. Sanırım yeni piyasaya çıktı ve sipariş vermek istiyorum.

Kullanıcı: Suda Vitamin C Propolis trendyolda satışta ama hiç yorum yok eğer birkaç kişi alıp yorum yaparsa ben de denemek istiyorum.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.