Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
132 0

the body shop leke giderici, the body shop leke kremi, the body shop leke giderici losyon, the body shop leke giderici kullananlar, the body shop sivilce lekeleri, the body shop cilt lekeleri, the body shop çay ağacı lekelere karşı jel, the body shop çay ağacı akne lekelerine karşı gece losyonu, the body shop çay ağacı özlü lekelere karşı jelxthe body shop akne lekelerine karşı gece losyonu, the body shop sivilce lekeleri, the body shop çay ağacı akne lekelerine karşı gece losyonu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Özellikle sivilce sonrası oluşan cilt lekeleri gibi bir probleminiz varsa hem gerçek kullanıcıların yorumlarını hem de ürün hakkındaki detaylı bilgiler bu yazımızda.

THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu Nedir?

The body shop akne lekelerine karşı gece losyonu, özellikle aknelerin düzeyinde bıraktı koyu renkli lekelerin giderilmesinde etkili ve özel olarak formüle edilmiş bir cilt bakım kremidir. Formülü nde bulunan çay ağacı özü cildin gece boyunca sebum dengesini sağlarken içerisindeki diğer aktif bileşenler sayesinde akne lekelerinin de giderilmesini sağlar.

THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu İşe Yarıyor Mu?

Kullananların büyük bir çoğunluğunun tam puan vererek olumlu geri dönüş bıraktıkları The body shop akne lekelerine karşı gece losyonu yaklaşık olarak deneyenlerin %95 i kadarından yeniden satın alınacağı geri dönüşünü de almıştır.

THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu Fiyatı

30 ml içeriğe sahip The body shop akne lekelerine karşı gece losyonu için tavsiye edilen satış fiyatı 129,90 TL’dir ve belirli dönemlerde farklı indirim oranlarıyla çok daha uygun bir fiyata sahip olabilmeniz için promosyonlar düzenlenmektedir.

THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu İçeriği

THE BODY SHOP Çay Ağacı – Akne Lekelerine Karşı Gece Losyonu Kullananların Yorumları

Kullanıcı: ilk başta yeni sivilceler çıkardı. daha sonra geçti ve su an oldukça azaldı. bittikten sonra güncelleyeceğim.

Kullanıcı: Senelerdir kullandığım bir ürün. Kokusu var ama hızlı uçar. Karma cilt yapısına sahibim, ben lokal uygulamayı tercih ediyorum, gece sadece lekelerin üstüne sürüyorum. 1 haftalık düzenli kullanımda sağlıklı bir ciltte faydasını görürsünüz, leke görünümünde ve olgunlaşmada olan sivilcede gerçekten etkili.

Kullanıcı: O kadar güzel bir ürün ki gece sürüp sabah kalkınca sivilceniz geçmiş cildiniz Işıl Işıl gözüküyor. Bittikçe mutlaka alınacak bir ürün harika !!!!

Kullanıcı: Sivilcelerime kullandığım andan itibaren çok iyi geldi. Hafif yakıyor ben bu hissi çok sevdim. Paketlemesi inanılmaz iyiydi. İndirimde stok yapılacak bir seri.

Kullanıcı: Daha çok kullanamadım ama etkisini hissettiriyor sürdüğünüz an da. Zamanla etki edeceğini düşünüyorum. Daha önce çay ağacı ürünü kullanmış olanların kokusundan rahatsız olacağını düşünmüyorum zaten bana yoğun bir koku gelmedi

Kullanıcı: Bir haftadır kullanıyorum lekelere kesinlikle faydası var özellikle yağlı bir cildiniz var ise çok memun kaldırsınız. Cildi pamuk gibi yumuşacık yapıyor. 1 alana 1 bedava İndirimli aldığım için fiyat performans gayet memnun edici oldu.

Kullanıcı: 1 ayi geçkin kullanıyorum izlere kesinlikle iyi geliyor lekelerimin rengi gözle görülür şekilde acildi.

Kullanıcı: evet öyle sahane bir kokusu yok ama kalıcı da değil zaten önemli olan lekere olan etkisi bence ki bu 5yıldizdan daha fazlasını hakediyor. yüzündeki sivilce lekelerinin görünümünü azaltmaya başladı bile üstelik sadece 10 gündür falan kullanıyorum.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.