Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Cilt Bakımı
 4. »
 5. Tiam Vita B3 Source Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Tiam Vita B3 Source Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
170 0
Tiam vita b3 source serum ne işe yarar

tiam vita b3 source serum, tiam vita b3 source serum ingredients, tiam vita b3 source serum review, tiam vita b3 source serum 40ml, tiam vita b3 source serum cosdna, tiam vita b3 source serum South Africa, tiam vita b3 source serum kullananlar, tiam vita b3 source serum yorumlar, tiam vita b3 source serum kullanıcı yorumları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar bu yazımızda. 

Tiam Vita B3 Source Serum Nedir?

Tiam vita b3 source serum, koyu lekeleri hafifletmek ve cilt tonunu gidermek için yüksek konsantrasyonda Niacinamide ve Arbutin ile formüle edilmiş çift aydınlatıcı etki serumdur.

Tiam Vita B3 Source Serum Ne İşe Yarar?

 • Leke / hiperpigmentasyon
 • Aydınlatma / Beyazlatma
 • Gözenek bakımı
 • Siyah nokta
 • Kırışıklık bakımı
 • Yağ-nem dengesi

Tiam Vita B3 Source Serum İçeriği

Tiam vita b3 source serum İçeriği; Su, Niasinamid(B3 Vitamini; % 10), Butilen Glikol, Arbutin(% 2), Allantoin, Dipotasyum Glycyrrhizate, Lindera Erythrocarpa Ekstresi, Cornus Officinalis Meyve Özü, Sardunya Thunbergii Özü, Hidroksietilselüloz, Sodyum Hyaluronat, Metilpropandiol, Laurilpiridinyum Klorür, Klorfenesin, 1,2-Hekslu

Tiam Vita B3 Source Serum Fiyatı

Tiam vita b3 source serumun fiyatı 219,90 TL’dir.

Tiam Vita B3 Source Serum Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ürün idda ettiklerini sunuyor gibi geldi şimdilik 1 haftada daha beyaz aydınlık lekelerde hafifleme var gibi. Tabi tek başına hiçbir ürün mucize değil. Bunun temizlemesi var toniği var. Bir de leke işi zaman istiyor. Şİmdilik memnunum. Yalnız paketleme gayet iyiydi tester lar süpriz oldu. Kargo firması ürünü geç teslim etti. Benim tiam ve simyami deneyimim böyle oldu.

Kullanıcı Yorumu: Öncelikle beni tiam ürünleriyle tanıştırdığı için, simyami.com’a teşekkür ederim. Normalde başka bir markanın niacinamide serumunu kullanıyordum. Yaklaşık bir buçuk aydır akşamları tonikten sonra bu ürünü kullanıyorum. Leke ve siyah nokta konusunda daha ilk haftadan etkilerini aldım ve şaşırdım. Çünkü bugüne dek ne denediysem bu oranda etki görmemiştim. Rutinimde kalıcı olarak yer alacak.

Kullanıcı Yorumu: bu urunu hem ben hem de kızım kullanıyoruz ikimizde de yağlı ve hormonel sivilceli cilt var malesef. yağlanmayı durdurdu sivilcelenme de ciddi derece azaldı. hormonlardan dolayı tek tük yeni çıkanları sakinleştiriyor yapısı güzel rahat emiliyor. 2.şiseye geçtik.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.