Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Uraw Meyan Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Uraw Meyan Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
276 0

uraw meyan kremi, uraw meyan kremi fiyatı, uraw meyan kremi kullananlar, uraw meyan kremi ekşi, uraw meyan krem, uraw meyan kremi egzama, uraw meyan kremi şikayet, uraw meyan kremi eczane fiyatı, uraw meyan kremi nerede satılır, uraw meyan kremi trendyol, uraw meyan kremi yorumlar, uraw meyan kremi yorumları hakkında sizin tüm merak ettiklerinizi araştırıp derledik ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız.

Uraw Meyan Kremi Nedir?

Uraw kozmetik tarafından geliştirine Uraw meyan kremi içerisinde bulunan beyaz özü ile iltihap giderici ve antiseptik özelliği sayesinde sivilce, cilt çatlakları, sedef ve egzama gibi daha pek çok rahatsızlık üzerinde etkili bir cilt bakım kremidir.

Uraw Meyan Kremi İşe Yarıyor Mu?

Meyan kökü zaten geçmişten günümüze kadar aktarılmış hem jel hem çay hem merhem hem de krem olarak kullanılıyordu. Uraw meyan kremi geleneksel bu şifalı bitkiyi daha ulaşılabilir ve daha zahmetsiz bir şekilde kullanılması için formüle etmiştir. Kullanıcıların çoğundan olumlu geri dönüş aldığı da kullanıcı yorumlarından  anlaşılmaktadır.

Uraw Meyan Kremi Fiyatı

50 ml’lik bir tüp ambalajda satışa sunulan uraw meyan kreminin indirimsiz net fiyatı 95 TL’dir. Bunun yanı sıra dönemsel indirimler ile bu krem çok daha uygun bir fiyata satın alınabiliyor.

Uraw Meyan Kremi İçeriği

Uraw meyan kreminin içerisinde adından da belli olduğu üzere meyan kökü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra aloe vera, papatya, zerdeçal, yulaf tozu, sandal ağacı, sarı kantaron, epsom tuzu bulunmaktadır.

Uraw Meyan Kremi Şikayet

Kullanıcı beğenisine sunulan her üründe olduğu gibi kullanıcıların tamamının beklentisini yerine getiremeyebiliyor pek çok ürün. Uraw meyan kremi kullanıcılarının da %95 i bu kremden çok memnun.

Uraw Meyan Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Arkadaşım tarafından çok övüldüğü için ben de denedim ve gerçekten de çok memnunum.Dönemsel oluşan cilt kaşıntılarımı öyle çok dinlendirdi ki başka bir kreme elim gitmiyor artık çantamda devamlı bulundurduğum bir ürün. Bu yüzden tavsiye ediyor.

Kullanıcı: Trendyoldan sipariş verim ve cildime çok iyi geldiğini gözlemliyorum. Fiyatı bana göre biraz pahalı ama indirim dönemlerine denk geldiğimde mutlaka fazla fazla alıcam.

Kullanıcı: Uraw meyan kremini annemde sedef olması sebebi ile aldık ama pek bir etkisini göremedik. Bu yüzden bittiğinde yeniden almayacağız ama bitinceye kadar etkisi var mı yok mu öğrenmeye çalışacağız.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.