Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Uncategorized
 4. »
 5. Uraw Ödem Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Uraw Ödem Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
99 0
Uraw ödem serumu nedir, uraw ödem serumu ne işe yarar, uraw ödem serumu fiyatı, uraw ödem serumu kullanıcı yorumları, uraw ödem serumu içeriği, uraw ödem serumu nasıl kullanılır, uraw ödem serumu işe yarıyor mu, ödem sökücü, ödem sökücü ilaç, ödem sökücü çay, ödem sökücü bitkiler, ödem sökücü su, ödem sökücü krem, ödem sökücü kür, ödem sökücü besinler, ödem sökücü içecekler, ödem sökücü hap 

Uraw ödem serumu nedir, uraw ödem serumu ne işe yarar, uraw ödem serumu fiyatı, uraw ödem serumu kullanıcı yorumları, uraw ödem serumu içeriği, uraw ödem serumu nasıl kullanılır, uraw ödem serumu işe yarıyor mu, ödem sökücü, ödem sökücü ilaç, ödem sökücü çay, ödem sökücü bitkiler, ödem sökücü su, ödem sökücü krem, ödem sökücü kür, ödem sökücü besinler, ödem sökücü içecekler, ödem sökücü hap hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar bu yazıda.

Uraw Ödem Serumu Nedir?

Uraw ödem serumu, Uraw kozmetik şirketinin vücutta oluşan şişkinliklere karşı çıkarmış olduğu tamamen bitkisel içerikli ödem atıcı bir serumdur.

Ödem, dokularda aşırı sıvı birikmesi nedeniyle genellikle bacak, ayak, kollar ve ellerde şişlik ortaya çıkması ile karakterize bir sağlık sorunudur. Küçük bir alanı veya tüm vücudu etkileyebilir.

Uraw ödem serumu nedir, uraw ödem serumu ne işe yarar, uraw ödem serumu fiyatı, uraw ödem serumu kullanıcı yorumları, uraw ödem serumu içeriği, uraw ödem serumu nasıl kullanılır, uraw ödem serumu işe yarıyor mu, ödem sökücü, ödem sökücü ilaç, ödem sökücü çay, ödem sökücü bitkiler, ödem sökücü su, ödem sökücü krem, ödem sökücü kür, ödem sökücü besinler, ödem sökücü içecekler, ödem sökücü hap 

Uraw Ödem Serumu Ne İşe Yarar?

Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan uraw ödem serumu hiç bir zararı yoktur. Bitkisel içeriğinde yer alan Kantaron otu yağı ile şişliklerin inmesine, kefir ile ödemin oluşmasını engellenmesine, yaban mersini ile ödemin atılmasına ve rezene ile kolajen yapının oluşmasını sağlayarak cildi canlanmasına destek olur.

Uraw Ödem Serumu Fiyatı Nedir?

Uraw ödem serumunun fiyatı 88.00 TL’ dir.

Uraw Ödem Serumu İçeriği Nedir?

Uraw ödem serumu,

 • Yeşil çay,
 • Adaçayı,
 • Ihlamur,
 • Kantaron otu,
 • Anason,
 • Biberiye,
 • Yulaf,
 • Rezene,
 • Kayısı,
 • Ananas,
 • Salatalık,
 • Yaban mersini,
 • Maydanoz,
 • Süt,
 • Kefir,
 • Turp

Kantaron otu yağı: Güçlü bir antioksidan olduğundan vücutta ödem birikmesinin engellenmesine ve oluşan şişliklerin inmesine fayda sağlar. Vücudun hem içinde hem dışında bulunan bakteri ve parazitleri temizleyerek iltihapları önler.

Kefir, süt: Kefir ve süt içindeki zengin kalsiyum vücut sıvılarında mineral dengesini sağlayarak ödemin oluşmasını engeller. Sağlıklı beslenmenize ve ödem oluşumuna engel olur.

Salatalık: Beta karoten ve C vitamini gibi antioksidanları içeriğinde barındıran salatalık, vücut suyunu dengede tutar, ödemin oluşmasını engeller.

Yaban mersini: Ödem oluşmasına en çok da lif içeren besinler faydalıdır. A,B,C vitaminleri ile yüksek oranda lif içeren yaban mersini sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar, kabızlığı önler, sindirimi hızlandırdığı için de ödemin atılmasında oldukça faydalıdır.

Yulaf: Yulafın yapısında bulunan beta glukan sayesinde bağırsak hareketlerinin artmasına, dolaşımın ve sindirimin hızlanmasına, dolayısıyla vücuttan ödemin atılmasına yardımcı olur.

Rezene: İdrar söktürücü özelliği olduğu için ödem oluşumunu engeller. C vitamini bakımından zengin olan rezene çayı, cilt dokusunu yeniler ve kolajen yapının oluşmasını sağlayarak cildi canlandırır. Vitamin ve mineral bakımından zengin olduğundan olası enfeksiyonlara karşı bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olarak vücudu korur.

Uraw Ödem Serumu Nasıl Kullanılmalıdır?

Uraw ödem serumu, ödemli ve şişliklerin olduğu bölgelere 3-4 damla sürülerek uygulanır. Ödemin azlık, çokluk durumuna göre serumun günde 2-3 kez uygulanması mümkündür.

Uraw Ödem Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: onca diyete ödem atıcı sularla ve çaylarla boşuna zaman kaybetmişim uraw ödem atıcı serum sayesinde tüm şişkinliklerimden kurtuldum.

Kullanıcı Yorumu: işe yarayacağını hiç düşünmeden almış olduğum bu ödem atıcı serum sayesinde artık kendimi daha huzurlu hissediyorum mutlaka denemenizi tavsiye ederim hani anlatılmaz yaşanır derler ya aynen o şekilde

Kullanıcı Yorumu: inanmayarak aldim ancak oldukça etkili memnunum

Kullanıcı Yorumu: Uraw ödem serumu nedir, uraw ödem serumu ne işe yarar, uraw ödem serumu fiyatı, uraw ödem serumu kullanıcı yorumları, uraw ödem serumu içeriği, uraw ödem serumu nasıl kullanılır, uraw ödem serumu işe yarıyor mu, ödem sökücü, ödem sökücü ilaç, ödem sökücü çay, ödem sökücü bitkiler, ödem sökücü su, ödem sökücü krem, ödem sökücü kür, ödem sökücü besinler, ödem sökücü içecekler, ödem sökücü hap aramalarından sonra alıp kullanmak istiyorum ama gerçekten kullanmış birisinin yorumlarını da okumadan karar veremiyorum.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.