Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Saç Bakımı - Renkleri ve Modelleri
  4. »
  5. Uraw Prime Color Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Uraw Prime Color Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
116 0

Uraw prime color, uraw prime color fiyat, uraw prime color ekşi, uraw prime color kullanımı, uraw prime color trendyol, uraw prime color biotin 30 ml, uraw prime color nasıl kullanılır, uraw prime color eczane, uraw prime color n11, uraw prime color serum, uraw prime color yorum, uraw prime color fiyat, uraw prime color kullananlar yorumları, uraw prime color hakkında yorumlar, uraw prime color beyaz saç yorumları, uraw prime color kullananlar, uraw prime color kullananlar kadınlar kulübü, uraw prime color kullanan var mı, uraw prime color kullanan, uraw kozmetik prime color kullananlar, uraw prime color beyaz saç kullananlar hakkında merak ettiğiniz her şeyin cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. 

Uraw Prime Color Nedir?

Uraw Prime Color, 30 ml içeren damlalıklı şişelerde satılmaktadır. Saç beyazlamasına karşı uygulanan bakımlarda tercih edilebilir. Detaylı bileşen bilgisine ürün ambalajından erişebilirsiniz. Saçların beslenmesine katkı sunabilen ürün bütün saç tiplerinde kullanmak mümkün.

Uraw Prime Color Fiyatı

Fiyatı:
139 TL’den başlayan fiyatlarla.

Uraw Prime Color İçeriği

İçeriği – Formülü:
Keratin
Biotin
E Vitamini
Melanin
Gliserin

Uraw Prime Color Ne İşe Yarar?

Saçlara biotin ve vitamin takviyesi sunabilir.

Kullanımı:
Temiz – kuru veya nemli saça uygulayınız. Kafa derisine masaj yapınız. 10 damla yeterli olacaktır. İşlemi her sabah ve akşam birer kez derli toplu olarak yenidenlayınız. İkinci ay prosedürü bir defaya düşürünüz. Üçüncü ay ise prosedürü haftada iki defa yapmanız yeterli olacaktır.
Aşağıda bulunan veriler ürün tanıtımına ait değildir.

Saçın Beyazlaması Nasıl Önlenebilir?

Saç beyazlığının oluşması, saça rengini veren melanin maddesinin gün geçtikçe azalım görmesi ile beraber oluşur. Yaşlılık buna dâhil olarak, gerilim, ilaç kullanımı ve hastalık sebebi de saçın beyazlamasına yardım eden en önemli faktörlerdendir. Öyleyse saç beyazlaması nasıl önlenebilir ve dikkat edilmesi gerekli olanlar nelerdir?

Saç Beyazlamasına Karşı Olarak Uygulanan Tedavi Yöntemleri

Saç beyazlama sorununa karşı olacak en etkili olan programlardan birisi PRP tedavisi olmaktadır. Bu tedavi yöntemi, kişinin kendisinden alınan kan içerisinde bulunan kök hücreleri yeniden saç köklerinin içerisine enjekte yapılması sonucu oluşur. Bu durumda kreatin ve melanin oluşması adına gereken demir, vitamin, mineral, aminoasit ve çinko alınmış olacaktır. Birden çok seans ile beraber birkaç sene içinde bu teknik yardımı ile saç beyazlama sorununa karşı son derece etkili olunacaktır.

Saç Beyazlama Problemi Nasıl Önlenebilir?

Mutlaka saç beyazlama sorununun önüne geçilmesi adına doğru beslenme ve gerilimten uzak durma bu soruna karşı en iyi savunma tekniklerinden bir kaçıdır. Saç beyazlamasına karşı engel olmak adına netlikle doğru beslenme programının yapıldığına emin olunmalıdır. Doğru beslenme yöntemi proteinler ağırlıklı olacak biçimde, gün içerisinde kesinlikle taze biçimde olan sebze ve meyvelerin tüketilmesi de çok önemlidir. Bunlara ek olarak çinko, aminoasit ve demir takviyesi de melanin üretimi için ciddi derecede önemli olan etkenlerden sayılır.

Her zaman derli toplu olarak yoğurt, yumurta, tereyağı ve peynir tüketimi sağlamak saç kökleri için protein kaynağı olacaktır ve böylelikle güçlenmesinin zemini oluşacaktır. Ayrıca en önemli vitaminlerden birisi olan bünyesinde B12 vitamini barındıran taze gıdaları da tüketmek saç beyazlama sorununa karşı yararlı olacaktır.

  • Erik
  • Peynir
  • Portakal
  • Avokado

Gibi ürünler bu önemli vitamini bol olarak içeren gıdalar olmaktadır. Vücuda alınan B12 vitamini, oluşmaya zemini hazırlanmış olan beyaz saçları durdurur ve var olan beyaz saçları da güçlendirerek tedavisini sağlar.

Saç Beyazlığına Karşı Avokado Maskesi Yöntemi

Avokado bünyesinde var olan yağ asitleri ve E vitaminleri tüm saç köklerini nemlendirme prosedürünü yaparak beyazlama oluşmasına karşı güçlü biçimde önlem sağlar. Almış olduğunuz avokadoyu ezdikten sonra ki adımda maske haline dönüştürerek bütün saçların diplerine sürün. Yapmış olduğunuz bu avokado masneti haftada 1 gün olacak biçimde yenidenlayarak masaj tekniği ile saçlarınızın köklerine yedirin. Böylece vitaminler saç ve köklerine erişerek güç kazandıracaktır.

Saç Beyazlamasının Oluşmaması İçin Badem Yağı Yöntemi

Bu uygulama haftada en az 2 kere ve bütün saç diplerine hafif ve yavaş olacak biçimde masaj tekniği ile badem yağını saçlarınıza yedirin. Kullanmış olacağınız badem yağının bünyesinde saçlar adına gerekli olacak tüm vitamin ve mineraller bulunur. Bu yağın en önemli özelliği saçın köklerini güçlendirerek son derece sağlıklı olması yönünde etkisini sağlamasıdır. Ayrıca saçın beyazlamasına karşı olarak önemli bir teknikdir.

Saç Beyazlamasına Karşı Olarak Siyah Çay Kürü Yöntemi

Bu tekniği kesinlikle haftada en az olarak 2 kere uygulanması şartıyla duş anında saçların son durulamasını yaparken hazırlamış olduğunuz demlenmiş soğuk siyah çay kürü ile gerçekleştirin. Bu siyah çay kürü saçlara renk kazandıracak ve ekstra güç sağlayacak.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.