Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kozmetik
  4. »
  5. Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nedir, Nasıl Kullanılır, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumu

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nedir, Nasıl Kullanılır, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumu

admin admin -
55 0

Uraw sakal ve bıyık serumu tekler için özel olarak formüle edilmiş sakal ve bıyıklar için canlandırıcı, güçlendirici ve dökülmelere karşı etkili bir bakım serumudur. Uraw sakal ve bıyık serumu hakkında tüm merak edilen uraw sakal ve bıyık serumu, uraw sakal ve bıyık serumu yorumlar, uraw sakal bıyık serumu yorumları, uraw sakal bıyık serumu kullananlar, uraw sakal serumu, uraw sakal serumu yorumları, uraw sakal serumu ekşi, uraw sakal ve bıyık serumu, uraw sakal serumu yorum, uraw sakal bıyık, uraw sakal serumu eczane, uraw sakal serumu şikayetvar gibi yapılan arama terimlerine de istinaden hazırlamış olduğumuz bu yazımızı okumadan Uraw sakal ve bıyık serumunu satın almak için karar vermeyin. Eğer sizde Uraw sakal ve bıyık serumu kullanıp ürün hakkında deneyime sahip olduysanız bize yorumlar kısmından olumlu veya olumsuz fikirlerinizi yazabilirsiniz.

 

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nedir?

Uraw sakal ve bıyık serumu sakalı ve bıyığı az çıkan veya bu bölgelerde cilt hastalıkları sebebiyle dökülmeler yaşayan kişiler için özel olarak formüle edilmiş bir bakım serumudur. Uraw sakal ve bıyık serumu bileşenleri içerisinde bulunan jojoba yağı ile tatlı badem yağı ve biberiye yağı sayesinde sakal ve bıyık köklerini güçlendirerek daha gür daha sağlıklı ve daha hızlı uzayan sakal ve bıyıklara sahip olmanıza yardımcı olur.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Nasıl Kullanılır?

Uraw sakal ve bıyık serumunu kullanmadan önce mutlaka bu bölgeyi yıkamalı kurutmalısınız. Daha sonra avucunuza alacağınız birkaç damla Uraw sakal ve bıyık serumunu direkt olarak sakal ve bıyıklar üzerine hafifçe masaj yaparak uygulanmalıdır. Dikkat edilmesi gereken kısım ise Uraw sakal ve bıyık serumu boynun altına veya yanakların üzerindeki herhangi bir bölgeye sürülmemesi gerektiğidir özellikle göz bölgesinden kaçınarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Fiyatı

30 ml cam ve damlalıklı bir ambalajda satışa sunulan Uraw sakal ve bıyık serumunun orijinal web sitesindeki fiyat 119 TL’dir. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi burada verdiğimiz fiyat yalnızca orijinal sitesindeki fiyatıdır ama bunun dışında alabileceğiniz diğer e ticaret sitelerinde fiyatta değişiklik olabilir bu anlamda eğer ürünü almak istiyorsanız mutlaka fiyat analizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Uraw Sakal ve Bıyık Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Eşimin sakalların da bir dönem sakal kıran hastalığı oldu ve cildinde herhangi bir problem yokken kısmi bölgelerde sakalların tamamı döküldü. Uraw sakal ve bıyık serumu sayesinde bu bölgelerdeki sakallar diğer bölgelere nazaran daha sık çıkmaya başladı bu yüzden içeriğinin doğal olması ve hızlı çözüm üretti için biz çok memnun kaldık.

Kullanıcı: bıyığımın köşe bölgesinde yanlış işlem dolayısı ile bıyığım küstü ve çıkmadı. Çok üzüldüğüm için kız arkadaşım bana Uraw sakal ve bıyık serumunu almış ve düzenli olarak kullanmam için de sıkı sıkıya tembihledi. Sonuç ummadığım şekilde işe yaradı ve ben artık bu serumu tüm boyuma uyguluyorum ve gerçekten hem gürleşti hem de çok daha sağlıklı bir hale geldi.

 

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.