Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Saç Bakımı - Renkleri ve Modelleri
  4. »
  5. Urban Biotin Keratin Şampuan Kullananlar ve Yorumları

Urban Biotin Keratin Şampuan Kullananlar ve Yorumları

admin admin -
191 0
urban biotin & keratin şampuan 450 ml, urban biotin keratin şampuan, urban biotin keratin şampuan ekşi, urban biotin keratin şampuan gratis, urban biotin keratin şampuan içeriği, urban biotin keratin şampuan nasıl kullanılır, urban biotin keratin şampuan süslü, urban care biotin keratin şampuan, urban care biotin keratin şampuan kullananlar, urban care biotin keratin şampuan. 450 ml kullananlar

Saç dökülmesine karşı kullanılan en etkili şampuanlardan birisi olan Urban Care Biotin Keratin saç serumunu bugün sizin için kaleme aldık ve inceledik. Özellikle “urban biotin & keratin şampuan 450 ml, urban biotin keratin şampuan, urban biotin keratin şampuan ekşi, urban biotin keratin şampuan gratis, urban biotin keratin şampuan içeriği, urban biotin keratin şampuan nasıl kullanılır, urban biotin keratin şampuan süslü, urban care biotin keratin şampuan, urban care biotin keratin şampuan kullananlar, urban care biotin keratin şampuan. 450 ml kullananlar” arama terimlerinden de yola çıktık. Bu ürünü kullananların yorumlarını bu yazımıda görebilirsiniz.

urban biotin & keratin şampuan 450 ml, urban biotin keratin şampuan, urban biotin keratin şampuan ekşi, urban biotin keratin şampuan gratis, urban biotin keratin şampuan içeriği, urban biotin keratin şampuan nasıl kullanılır, urban biotin keratin şampuan süslü, urban care biotin keratin şampuan, urban care biotin keratin şampuan kullananlar, urban care biotin keratin şampuan. 450 ml kullananlar

Urban Biotin Keratin Şampuan Kullananlar ve Yorumları

Kullanıcı Yorumu: sürekli kullandigim bir üründü ara vermiştim tekrar aldim set olarak. kutuda geldi cok güzel paketlenmis. cansız mat ince telli dökülen bir saçım var. icindeki keratin guclendiriyor, biotin de dokulmeyi azaltıyor. kokusu cok hafif, ağır parfümlü degil. tek kullanimda bile saça baya etkisi var. en iyi market sampuaniyla bile kiyaslanamaz. yumuşacık yapiyor. kesinlikle öneririm

Kullanıcı Yorumu:  Neredeyse bir aydır kullanıyorum ve saçım daha yumuşak ve daha canlı gözüküyor. Ayrıca fırça kullanıyorum ve önceden saçımı taradığımda tarak 4-5 güne toz tutmaya başlardı. Bu şampuanı kullanmaya başladığımda iyice temizledim ve sonrasında hiç yıkamadım tarağı ama bir tane bile toz yok. Saçımın diplerinin de daha temiz olduğunu düşünüyorum. Ama ürün çok köpürmüyor o yüzden biraz fazla dökeyim de köpürsün demeyin, gerek yok. Her yere iyice yedirdiğinizden emin olun yeterli.

Kullanıcı Yorumu: Bir kaç aydır kullandığım için kesin yorum yapabiliyorum. Gerçekten çok güzel bir şampuan saç dökülmelerimi azalttı işe yaradığını kesin söyleyebilirim. Kokusu da çok güzel. Yanında bir de saç kremi kullanırsanız saçınız için daha iyi olur.

Kullanıcı Yorumu:  Hayvan deneyleri yapılmadığı için aldım. annem de ben de bayıldık. Çok hoş kokuyor ve yumuşacık yapıyor. saçlarımda kepek ve cilt rahatsızlığı vardı. kaşınıyor su ve sürekli kanıyordu. Şu anda çok iyi ve sağlıklı görünüyor .

Kullanıcı Yorumu: Aşırı derecede dökülen saçlarım için almıştım. 2 kutu bitirdim. Haftada 3 felan kullandım sanırım. Hiçbir değişiklik olmadı. Yumuşaklığı iyiydi ama çok köpürmüyordu. normal bi şampuan gibiydi daha uygun fiyatlılarından bi farkını göremedim ama olumsuz bi tarafı da yok.

Kullanıcı Yorumu: dönemsel olarak anlayamadığım şekilde saçlarımın dökülmesi çok artıyor, bazen de kendiliğinden azalıyor. bu şampuanı kullanmaya başladım, ikinci üçüncü kullanımda dökülmelerim azaldı. bahsettiğim şekilde kendiliğinden mi oldu şampuandan kaynaklı mı bilemiyorum işte ama şimdilik memnunum diyebilirim.

Kullanıcı Yorumu: Üründe aman aman bir koku yok malesef.İçerik olarak bazı zararlı maddeleri barındırmadığı için ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir firma diye tercih etmiştim, ilk kez kullandım.Fazla köpürmüyor daha doğal bir içeriğe sahip olduğu için normal karşıladım.Benim saçımda herhangi bir yumuşaklık sağlamadı malesef saç yapımla ilgili olabilir bu durum tabi. Dökülmeyi engelleyip engellemediğini zaman içinde göreceğim.Genel olarak pek memnun kaldım diyemem.

Kullanıcı Yorumu: Yıllardır çok ciddi saç dökülme problemi yaşıyordum. Bir şans vereyim dedim, iyi ki denemişim. İlk 3-4 yıkamada bir etkisini çok görmedim ancak 5. Yıkamamda gerçekten farkı gördüm. Beklentim tamamen dökülmeyi kesmesi yönünde değildi, dökülme oranını normale indirmesiydi ve şu an bunu karşılıyor. Tek sıkıntım zor köpürüyor, normalde 2 şampuanlama yapıyordum şimdi 4 kere yaptığım bile oluyor ama bunun nedeninin de şampuan değişikliği olduğunu düşünüyorum. Alışınca köpürmesinde sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum:)

Kullanıcı Yorumu: Gayet güzel kokusu ile dökülmeye meyilli saçlar için tavsiye ederim. sayesinde dokulmem bir nebze olsun durdu tavsiye ederim. boyalı ve zor taranan saclarim urban ile yumuşacık ve kolay taraniyor.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.