Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Vectavir Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Vectavir Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
177 0
vectavir krem, vectavir krem fiyat, vectavir krem ne işe yarar, vectavir krem fiyat 2021, vectavir krem ne kadar, vectavir krem kullananlar,vectavir krem ekşi, vectavir krem satın al, vectavir krem genital, vectavir krem gebelik kategorisi

Çok problemi ile karşılaşan pek çok kişinin yolunun kesiştiği kremlerden bir tanesi olan vectavir krem hakkındaki tüm  cevaplar bu yazıda. vectavir krem, vectavir krem fiyat, vectavir krem ne işe yarar, vectavir krem fiyat 2021, vectavir krem ne kadar, vectavir krem kullananlar,vectavir krem ekşi, vectavir krem satın al, vectavir krem genital, vectavir krem gebelik kategorisi hakkında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz. Vectavir krem doktorunuz tarafından tavsiye edilmediği müddetce kullanmanızı öneremeyeceğimiz ilaçlar arasında yer almaktadır.

Vectavir Krem Nedir?

Vectavir krem, uçuk (Herpes labialis) tedavisinde kullanılır. Bu virüs uzun süreli inaktiftir; ancak tetiklendiğinde çoğalır ve uçuk gelişir. Tetiklenme soğuk algınlığı, grip ya da güçlü güneş ışığına maruziyetle meydana gelebilir. Virüs dudaklarda içi su dolu ağrılı kabarcıklara neden olabilir. Vectavir krem uçuğunuzun daha kısa sürede iyileşmesini ve ağrınızın daha kısa sürede hafiflemesini sağlar.

 

vectavir krem, vectavir krem fiyat, vectavir krem ne işe yarar, vectavir krem fiyat 2021, vectavir krem ne kadar, vectavir krem kullananlar,vectavir krem ekşi, vectavir krem satın al, vectavir krem genital, vectavir krem gebelik kategorisiVectavir Krem Ne İşe Yarar?

Vectavir krem, uçukların (herpes labialis) tedavisi için kullanılır. Uçuklara genel olarak viral bir enfeksiyon neden olur. Virüs uzun süre durağan kalabilir ancak tetiklendiği zaman virüsler çoğalır ve uçuk meydana gelir. Bu, örneğin bağışıklık sisteminiz zayıfladığında, nezle veya grip geçtiğinizde veya güçlü güneş ışığına maruz kaldığınızda oluşabilir.

Vectavir Krem Fiyatı

Vectavir kremin 2021 güncel satış fiyatı 37,28 TL’dir.

Vectavir Krem Muadili

Vectavir krem için muadil olan ilaçlar şöyledir;

  • EX-LOVIR % 1 krem 2 G
  • PENSIVIR % 1 krem 2 G

Vectavir Krem Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi Vectavir krem içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Bu kremin neden olduğu yan etkiler genellikle hafif yoğunluktadır.

Bazı yaygın yan etkiler arasında etkilenen bölgede yanma, batma veya uyuşma oluşur. Etkiler genellikle hızla kaybolur. Bazı kişiler ayrıca alerjik dermatit, kızarıklık, kurdeşen, kaşıntı ve şişme gibi alerjik tip reaksiyonlar bildirmişlerdir.  Herhangi bir yan etki yaşarsanız, doktorunuz veya eczacınızla konuşun. Bu, bu broşürde listelenmeyen olası yan etkileri içerir.

Vectavir Krem Kullanımı

Yetişkinler ve 12 yaşın üzerindeki çocuklar:

Vectavir kremi, gün içinde yaklaşık iki saatlik aralıklarla (günde yaklaşık 8 defa) uygulayınız. Tedaviye 4 gün devam ediniz. Belirtiler geçmez veya kötüleşirse ya da 4 günlük tedavinin sonunda uçuğunuzda iyileşme olmazsa doktorunuza danışınız.

Tedaviye uçuğun ilk belirtisinden itibaren mümkün olduğu kadar erken başlayınız. Ancak Vectavir kremi kabarcık oluştuktan sonra da kullanabilirsiniz.

Vectavir Krem Kullanıcı Yorumları

Vectavir krem için herhangi bir web sitesinde kullanıcı yorumuna denk gelmedik bu yüzden de bu kısmı dolduramıyoruz. Ama eğer siz daha önce bu kremi kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.