Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Wlab Lightening Vitamin C Serum Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Wlab Lightening Vitamin C Serum Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
211 0

Cilt bakımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan W Lab’e ait w lab serum, w lab serum kullananlar, w lab serum nasıl kullanılır, w lab serum ne işe yarar, w lab c vitamini, w lab c vitamini serum kullananlar, w lab c vitamini kullananlar, w lab leke serumu, w lab beyazlatıcı, w lab beyazlatıcı serum hakkında son dönemlerde oldukça fazla araştırma yapılıyor. Wlab Lightening Vitamin C serumu ve sizler için araştırdık. Özellikle internet fenomenlerinden olan Selin Ciğerci’nin bu markanın tüm ürünlerini çok beğenerek kullandığını söylemesi üzerine çok satanlar arasına giren Wlab Lightening Vitamin C serum son dönemlerin en popüler cilt bakım ürünlerinden birisi haline geldi. Peki ama Wlab Lightening Vitamin C serum ne işe yarıyor, Wlab Lightening Vitamin C serum işe yarıyor mu, Wlab Lightening Vitamin C serum fiyatı nedir, Wlab Lightening Vitamin C serum kullanıcı yorumları, Wlab Lightening Vitamin C serum şikayet gibi pek çok detayı sizlerle paylaşıyoruz.

 

Wlab Lightening Vitamin C Serum Nedir?

Wlab Lightening Vitamin C serum i̇çerisinde bulunan aktif bileşenler sayesinde ciltteki lekeleri azaltır ve koyu renkli görünümleri nötürleyerek  cilt tonunuzu eşitler. Sayede cildiniz daha aydınlık görünürken C vitamininde etkisi ile cilt renginiz açılarak cildinizin beyazlamasını sağlar.

Wlab Lightening Vitamin C Serum İşe Yarıyor Mu?

İçerisinde ce vitamini bulunan her cilt bakım serumu gibi Wlab Lightening Vitamin C serum da bu konuda oldukça etkili. Özellikle koyu renkli cilt tonu görünümünü ilk kullanımdan itibaren gözle görülür bir şekilde açan Wlab Lightening Vitamin C serum düzenli kullanıldığı taktirde cilt lekelerini azaltarak cilt tonunun birkaç tona kadar açılmasını sağlar.

Wlab Lightening Vitamin C Serum Fiyatı

Tüm cilt tipleri için uygun olan Wlab Lightening Vitamin C serum damlalıklı bir şişe ile satışa sunulmaktadır. 126 TL’den satışa sunulan Wlab Lightening Vitamin C serum i̇çin farklı dönemlerde çeşitli indirimler ve promosyonlar oluşturulmakta.

Wlab Lightening Vitamin C Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Selin ciğerciden görüp aldığım wlab c vitamini serumundan çok memnun kaldım. Tek sıkıntı her kullanımdan sonraki gündüz mutlaka güneş kremi sürülmesi gerektiği. Unutulduğu taktirde lekeler azalmaz aksine daha da artar.

Kullanıcı: wlab c vitamini serum uygun fiyatlı ve ulaşılabilir bir cilt bakım serum olduğu için trendyoldan sipariş vermiştim. Yaklaşık olarak 15 gündür kullanıyorum ama benim cildimde herhangi bir leke açma veya beyazlatma etkisini göstermedi. Bunun yanı sıra cildimi çok iyi nemlendirirdiğini ve canlandırdığını da söyleyebilirim.

Kullanıcı: Her fenomenin övdüğü ürünü almıyorum ama Selin Ciğerci’nin övdüğü her ürünü neredeyse alıyorum. Özellikle wlab c vitamini serumu benim için olmazsa olmaz cilt bakım ürünlerinden birisi haline geldi. Çünkü daha önce kullandığım hiçbir leke açıcı cilt bakım ürünü bu kadar hızlı bir etki göstermedi. Bu yüzden wlab c vitamini serumu üreten herkese çok teşekkür ediyorum.

 

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.