Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Zalain Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Zalain Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
345 0

Zalain Krem Nedir?

Zalain krem çoğunlukla cilt yüzeyinde oluşan mantar enfeksiyonları ve diğer cilt problemlerinin tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Özellikle kaşık mantarı, el ve ayak mantarı, tırnak mantarı ve sakal mantarı gibi hastalıkların tedavi süresini oldukça kısaltır. Zalain krem fiyat, zalaın krem ne işe yarar, zalain krem kullananlar, zalain krem ne için kullanılır, zalain krem fiyat 2021, zalain krem ekşi,zalain krem, zalain krem prospektüs, zalain krem nasıl kullanılır, zalain krem hamilelikte kullanılırmı, zalain krem ne için kullanılır, zalaın krem ne kadar, zalain krem nereye sürülür, zalain krem nerede kullanılır, zalaın krem neye iyi gelir gibi sizin de aklınızda soru işareleri varsa bu yazımızda aklınıza takılan her şeyin cevabını bulabilirsiniz. Eğer daha önce sizde Zalain krem kullanıp tecrübe ettiyseniz bize ve diğer okurlarımıza kendi tecrübelerinizi yorumlar kısmından aktarabilirsiniz.

Zalain Krem Ne İşe Yarar?

Zalain krem genel olarak mantar virüsü ile mücadelede kullanılır. Çok geniş bir alana yayılmasını engelleyerek kısa sürede iyileşmesini ve cilt yüzeyinde hasar bırakmamasını sağlar. Zalain kremin tedavi ettiği mantar problemleri aşağıdaki gibidir.

 • Ayak mantarı
 • El mantarı
 • Kasık mantarı
 • Tırnak mantarı
 • Sakal mantarı
 • Dermatofitoz
 • Kandidiyaz
 • Pityriasis versicolor

Zalain Krem Yan Etkileri

Zalain krem hakkında bilinen bir yan etki bulunmamaktadır. Çünkü belirtildiği şekilde kullanılması halinde hiçbir şekilde toksik veya kuş’a karşı bir etki gözlemlenmektedir. Tedaviye başlandığı andan itibaren cilt yüzeyini hafifçe ve ince bir tabaka halinde uygulanmalı ve krem cilt düzeyine yenilene kadar masaj yapılmalıdır. Herhangi bir şekilde aşırı duyarlılık göstermeniz halinde mutlaka doktora başvurmalısınız.

Zalain Krem Muadili

Zalain kreme muadil olan ya da eşdeğer içeriklere sahip olan ilaçların listesi aşağıdaki gibidir.

 • ZALAIN % 2 çözelti 30 ml
 • ZALAIN 300 mg 1 vaginal supozituar

Zalain Krem Fiyatı

Zalain krem 20 gramlık bir tüp ambalajda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 15.73 TL’dir.

Zalain Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: mantar sorunu yaşayan birisi iseniz doktorunuza sorun ve mutlaka kullanın çünkü kendiniz için yapabileceğiniz en büyük iyilik kesinlikle Zalain kremi kullanmak.

Kullanıcı: Zalain krem ayak mantarımın beni artık sosyal hayattan soyutlayarak düzeye gelmesi ile birlikte tanıştığım ve o güne kadar neden tanışmadığım sorusuna defalarca kere kendime sormama sebep olacak derecede etkili ve iyi bir krem.

Kullanıcı: Zalain krem bana göre mantar problemini en hızlı şekilde halleden ve rahatlatan tek krem. Eğer sizin de mantar sorununuz varsa eminim daha önce adını duymuşsunuzdur da hasbelkader duymadıysanız kesinlikle kullanın bana dua edersiniz.

Kullanıcı: Zalain krem doktor tarafından tavsiye edilmedikçe kullanılmaması gerekmekte. Çünkü netice itibari ile bu bir ilaç ve yalnızca doktorlar tarafından önerilmeli ve önerildiği biçimde kullanılmalıdır.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.