Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkili Cilt Bakımı
 4. »
 5. Aklovir Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Aklovir Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
388 2

Aklovir Krem Nedir, Aklovir Krem Ne İşe Yarar, Aklovir Krem Fiyatı, Aklovir Krem Muadili, Aklovir Krem Kullananlar, Aklovir Krem Kullanıcı Yorumları

Aklovir krem, aklovir krem nedir, aklovir krem fiyat, aklovir krem zona, aklovir krem nedir ne için kullanılır, aklovir krem neye yarar, aklovir krem kullananlar, aklovir krem muadili, aklovir krem bebeklerde kullanımı, aklovir krem siğil, aklovir krem yorumları, aklovir krem yorum,aklovir uçuk kremi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bir araya getirdik. Arama terimleri nde yapılan konuları ana başlıklar halinde inceledik ve sizler için aklovir kremi inceledik.

Aklovir Krem Nedir?

Aklovir krem uçuk tedavisi esnasında kullanılan oldukça etkili ve hızlı sonuç veren bir kremdır. Bilindiği gibi uçuk virüsü hızlı bir şekilde müdahale edilmez ve tedavi edilmezse cilt yüzeyinde yayılmaya başlar. Aklovir krem uçuk tedavisinde hızlı sonuç almak isteyenlerin kullanabileceği bir krem.

Aklovir Krem Ne İşe Yarar?

 • Aklovir krem uçuk tedavisinde kullanılır.
 • Aklovir krem uçuk virüsünün yayılma hızını yavaşlatır.
 • Aklovir krem genital bölge, burun, dudaklar ve vücudun diğer değişik bölgelerinde de ortaya çıkabilen uçuk virüsünün tedavisinde de kullanılır.

Aklovir Krem İçeriği

Aklovir krem her 1 gr kremde 50 mg (%5 a/a) asiklovir içerir.

Aklovir Krem Muadili

Aklovir kreme eşdeğer yani muadil olabilecek diğer ilaçlar şu şekildedir.

 1. Asimplex
 2. Asirax
 3. Asiviral
 4. Hernovir
Aklovir Krem Fiyatı

Aklovir krem alüminyum bir tüp ambalajda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 20 TL’dir.

Aklovir Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Aklovir krem dudak kenarında çıkan uçu engellemek için eczaneden satın aldım ve yaklaşık olarak 1 saat içerisinde uçuk ağrısına giderip ertesi güne de uçuktan eser bırakmayan oldukça etkili bir ilaç bu.

Kullanıcı: dudağımda çıkan uçu un yavaş yavaş burun hizama kadar yükselmesinden sonra artık bu ağrıya dayanamayıp doktora gittim ve bana Aklovir kremi reçete etti. Kullandığım andan itibaren bir rahatlama yaşadım ve ertesi güne neredeyse uçuktan geriye hiçbir şey kalmamıştı.

Kullanıcı: Aklovir kremi genellikle evden eksik etmiyoruz. Çünkü uçuk ne zaman gelecek belli değil ve geldiği zamanda hızlıca müdahale etmek gerekiyor. Bu sayede ecza dolabımızda her an olması bizim içimizi rahat ettiriyor.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.