Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Magnis Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Magnis Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
797 1

Magnis Krem Nedir, Magnis Krem Ne İşe Yarar, Magnis Krem Faydaları, Magnis Krem Fiyatı, Magnis Krem İçeriği, Magnis Krem Kullananlar, Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

Magnis krem, magnis krem nedir, magnis krem kullananlar, magnis krem ekşi, magnis krem fiyat 2020, magnis krem fiyat 2021, magnis krem prospektüs, magnis krem süslü, magnis krem muadili, magnis kremi ne işe yarar, magnis krem yorum hakkında yapmış olduğunuz aramalara istinaden biz de Magnis kremi sizler için araştırdık. Magnis krem hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Magnis Krem Nedir?

Magnis krem etken maddesi nadifloksasin olan özellikle ergenlik döneminden yetişkinlik dönemine kadar cilt yüzeyinde çıkan iltihaplı ve ağrılı sivilcelerin tedavisinde kullanılan etkili bir cilt kremidir.

Magnis Krem Ne İşe Yarar?

  • Magnis krem teorilerin cilt yüzeyinde gelişerek çoğalmasını engeller ve bu sayede yeni sivilce oluşumunu engellemiş olur.
  • Magnis krem alın, ense, sakal, bıyık, sırt, bacak ve genital bölgede olan sivilce oluşumunu engelleyerek buradaki kıl köklerinin yağ üretmesini engeller.
  • Magnis krem çatlamış, tahriş olmuş, kurumuş ve egzamalı ciltler üzerinde tedavi edici etkiye sahiptir.

Magnis Krem Fiyatı

Magnis krem 30 gramlık alüminyum tüp içerisinde satışa sunulmuştur. Tavsiye edilen satış fiyatı 39 TL’dir.

Magnis Krem İçeriği

Magnis kremin içeriği aşağıdaki gibidir.

Benzalkonyum klorür, yumuşak beyaz parafin, hafif sıvı parafin, stearil alkol, setil alkol, polioksietilen 20 setil eter, polioksietilen 02 setil eter, gliserin, dietanolamin, disodyum EDTA, sodyum hidroksit, deiyonize su

Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Magnis kremi tüm yüzüme uyguluyorum ve krem emilinceye kadar çok hafif bir şekilde masaj yapıyorum. Sürdüğünüz andan itibaren cildinizde bir şeylerin farklılaştığını hissediyorsunuz. Yalnız bu kremi anlatıyorum ama kesinlikle doktor kontrolünde kullanılması gereken bir krem olduğunu da belirtmek isterim. Benim sivilcelerim üzerinde gerçekten çok hızlı bir şekilde etkili oldu ve cildimdeki iltihaplı sivilcelerin kurumasını hızlandırdı.

Kullanıcı: Magnis krem budadıktan sonra kesinlikle güneş altında beklememelisiniz hatta cildiniz hiçbir şekilde güneş görmemeli. Çünkü bu durum cildinizde daha fazla sivilce çıkmasına ve hatta cildinizin tahriş olmasına sebep olabiliyor tecrübeyle sabit.

Kullanıcı: Magnis kremi 13 yaşımdan beri düzenli olarak kullanıyorum. Her iltihaplı sivilcemin üzerine direkt olarak küçük bir miktar bırakıyorum ve bu şekilde uyuyorum. Sabaha iltihapdan eser kalmıyor. Bu sayede çıkabilecek ve oluşabilecek yeni sivilceleri engelliyor ve leke oluşmamasını sağlıyor. Bu sayede cildim pürüzsüz ve gerçekten göz alıcı derecede güzel.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.