Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkili Cilt Bakımı
 4. »
 5. Betasalic Losyon Nedir, Ne İçin Kullanılır, Fiyatı, Muadilleri ve Kullanıcı Yorumları

Betasalic Losyon Nedir, Ne İçin Kullanılır, Fiyatı, Muadilleri ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
1204 0

betasalic losyon, betasalic losyon fiyat, betasalic losyon nedir, betasalic losyon kullananlar, betasalic losyon saç, betasalic losyon yan etkileri, betasalic losyon ne için kullanılır, betasalic losyon muadili, betasalic losyon ne kadar, betasalic losyon saçkıran, betasalic losyon sakalkıran, betasalic losyon ne için gibi aklınıza takılan pekçok sorunun cevabını bulacağımız bu yazımızda betasalic losyon hakkındaki tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Betasalic Losyon Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Cilt üzerinde bulunan aşırı kullanma, egzama, sedef ve saçlı derideki kaşıntı sorunları için kullanılan genellikle damla formunda ve plastik bir formda satışa sunulan oldukça etkili bir ilaçtır. Betasalic losyon özellikle saçlı ve kıllı deri üzerinde de tıpkıcilikte olduğu gibi hızlı etki göstermesinden dolayı sıkça tercih edilir.

Betasalic Losyon Fiyatı

Yalnızca eczanelerden ve reçete ile alabileceğiniz Betasalic losyonun fiyatı 19,33 TL’dir. Bu fiyat 2020 Aralık ayı satış fiyatıdır. Bu yazımızı çok daha ileri bir tarihte okuyorsanız güncel fiyatı için eczacınızdan yardım alabilirsiniz

Betasalic Losyon Muadilleri

Her tıbbi ilacın olduğu gibi Betasalic losyonun da pekçok farklı muadili piyasaya sürülmüştür. Betasalic losyon muadilleri şu şekildedir.

 • Betasalic merhem
 • Momesalic losyon
 • Momecon losyon
 • Dermovate merhem
 • Locasalene merhem
 • Psorcutan beta merhem
 • Dermabel deri merhemi

Betasalic Losyon Yan Etkileri

 1. Uygulandığı ciltte geçici kalınlaşma.
 2. Deri yüzeyinde çıkan kılların renginde açılmalar.
 3. Deri renginde açılmalar veya lekelenmeler.
 4. Daha sık idrara çıkma.
 5. Deredeki kıllanma miktarının artması.
Betasalic Losyon Kimler Kullanamaz

Çiçek hastalığı, suçiçeği ve cildinde gül hastalığı bulunan kişiler bu losyonu kullanamaz. Betasalic losyon içerisindeki bileşen maddelerin herhangi birisine alerjisi bulunan kişiler yine bu losyonu kullanamayacak kişiler arasında yer alır.

Betasalic Losyon Kullananlar

Kullanıcı: saç derimde iltihaplı sivilceler çıkıyordu ve doktorumun tavsiyesi ile Betasalic losyon kullandım. Maalesef bu bölgedeki saç renklerim değişti ama kesinlikle saçlarımdaki iltihaplanmalar bitti.

Kullanıcı: İçerisinde kortizon olduğu için uzun süreli kullanamıyorsunuz maalesef Betasalic losyonu. Ama kullana bildiğiniz süre zarfında da gerçekten oldukça hızlı etki ediyor. Saçkıran problemi yaşayan birisi olarak yaklaşık olarak sekiz günde saçkıran sorununu ortadan kaldırdı.

Kullanıcı: sakal kıran sorunu yaşıyordum ben de. Betasalic losyonu doktor reçetesi ile aldım ve doktorumun önerdiği şekilde kullandım. Sürdüğünüz andan itibaren yüzünüzün derisinin bir miktar kalınlaştığını hissediyorsunuz. Ama aşırı derecede hızlı bir çözüm.

Kullanıcı: Betasalic losyon çok ağır bir kokuya sahip bu yüzden ben maalesef kullanamadım çünkü koku hassasiyetim var ve kapağını açar açmaz midem bulanıyor.

 

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.