Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Momecon Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Momecon Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
1020 3

Momecon Krem Nedir?

Momecon krem çoğunlukla Dermatologlar tarafından reçete edilen seboreik dermatit hastalığı için etkili olan 30 gramlık bir tüp ambalajda satışa sunulan bir ilaçtır. Momecon krem, momecon krem ne işe yarar, momecon krem kullananlar, momecon krem nedir ne için kullanılır, momecon krem kortizonlumu, momecon krem kullananlar kadınlar kulübü, momecon krem yüze sürülürmü, momecon krem fiyatı, momecon krem yan etkileri, momecon kremi ne işe yarar gibi aklınıza takılan pek çok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Momecon Krem Ne İşe Yarar?

 • Momecon krem yalnızca cilt için değil saç ve gözlerde hatta ve hatta kulaklarda bile kullanılabilen oldukça etkili bir ilaçtır.
 • Formülndeki Mometazon bileşeni sayesinde vücutta oluşan şişlik, kızarıklık ve iltihaba neden olan sebeplerle hızlı ve etkili bir şekilde mücadele eder.
 • Momecon krem egzama tedavisinde de sıklıkla tercih edilen bir kremdir.
 • Sedef hastalığında da dirsekler, dizler, saçlı kafa derisi ve diğer kuru ve kaşıntılı bölgelerde de kullanılan Momecon krem hızlı ve etkili bir tedavi için tercih edilir.

Momecon Krem Muadili

 • AIRMETA 200 mcg
 • ASMANEX TWISTHALER 200 mcg
 • CODERMO %0.1 30 ml losyon
 • ELOCON %0.1 30 gr krem
 • ETACID %0.05 NAZAL 140 doz nazal sprey
 • K-MEXADER %0.1 30 G merhem
 • M-FURO 30 gr krem

Momecon Krem Fiyatı

Momecon krem i̇çin tavsiye edilen satış fiyatı 10.12 TL’dir.

Momecon Krem Nasıl Kullanılır?

Momecon krem mutlaka doktor tavsiyesinde kullanılmalı ve doktorun önermediği bir şekilde kullanılmamalıdır. Sorunlu cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürülmeli ve ardından ilaç vücut tarafından emilinceye kadar hafifçe masaj yapılmalıdır.

Momecon Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Momecon krem vücudumda aşırı kuruyan bazı bölgeler için oldukça etkili bir nemlendirme sağladı. Bunun yerine koyabileceğim herhangi bir kozmetik krem olmadığı için sürekli olarak çantamda bulunduruyorum.

Kullanıcı: vücudumda bazı bölgelerde kısmi kuruluk bulunmakta. Ama bu kuruluk nemlendirilmediği müddetçe çatlayarak kanamalara sebep oluyor. Momecon krem sayesinde çizimdeki tüm kuruluklar çok hızlı bir şekilde nemleniyor ve hiçbir şekilde kanama sorunu yaşamıyorum.

Kullanıcı: Momecon krem doktor tarafından reçete edilmişti ve gerçekten de hızlı bir şekilde müdahale ediyor.

Kullanıcı: reçete edilen bugüne kadar denediğim en ama en iyi krem budur. Momecon krem kullanıpta memnun kalmayan veya kötü yorum yazabilecek birisinin olduğunu düşünmüyorum.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.