Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. İbuactive Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

İbuactive Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
173 0
ibuactive krem nedir, ibuactive krem ne işe yarar,

ibuactive krem, ibuactive krem ne işe yarar, ibuactive krem fiyat, ibuactive krem 5, ibuactive krem prospektüs, ibuactive krem kullananlar, ibuactive krem muadili, ibuactive krem gebelik kategorisi, ibuactive krem hamilelikte kullanılır mı,ibuactive krem nasıl kullanılır, ibuactive krem nasıl kullanılır 

İbuactive Krem Nedir?

İbuactive krem genel olarak migren ağrılarını ve baş ağrılarını iyileştirir. Aynı zamanda kadınların her ay yaşadığı menstrual ağrıları tedavi eder. Bunun dışında sırt ağrılarını, artrit ağrılarını, kas ve eklem ağrılarını iyileştiren bir kremdir.

ibuactive krem nedir, ibuactive krem ne işe yarar,

İbuactive Krem Ne İşe Yarar?

  • İbuactive krem, hafif ağrıların ve kas ağrılarının tedavisi için kullanılan nonsteroid antienflamatuar bir ilaçtır. Bu krem her bir yetişkin mukavemetli tableti 200 mg ibuprofen içerir.
  • İbuactive krem çeşitli yaygın rahatsızlıklar için kullanılır. Ağrıyı hafifletmek, iltihabı azaltmak ve acıyı azaltmak için kullanabilirsiniz.
  • İbuactive krem genellikle yaklaşık on beş dakika içinde çalışmaya başlar ve genel olarak dört ila sekiz saat çalışmaya devam eder.

İbuactive Krem Muadili

İbuactive krem için muadil sayılabilecek ilaçlar şu şekildedir; Advil Liquigel kapsül, Apireks pediatrik süspansiyon, Artril jel, Artril film tablet, Artril Forte jel, Balafen pediatrik süspansiyon, Biophen draje, Brufen draje, Brufen film tablet, Bruprex süspansiyon, Brus pediatrik süspansiyon, Caldolon flakon, Calrofen ampül, Dolgit krem, Dolorin tablet, Dolven jel, Dorifen çözelti, Dufen tablet, İboprofen flakon, İburit tablet ve Nurofen tablet bu kremin eşdeğerleridir.

İbuactive Krem Yan Etkileri

İbuactive krem ciltte kolay morarma, kesikten uzun süreli kanama ve gözde kanamaya neden olabilir. Bu krem nadiren alerjiye neden olur. kurdeşen, yüz, dudak, dil ve boğazın şişmesi, astım, deri döküntüsü, kabarcıklar veya şok gibi alerjik reaksiyon belirtileri meydana gelirse hemen bu kremi kullanmayı bırakın ve acil olarak doktorunuza başvurun.

İbuactive Krem Fiyatı

İbuactive kremin fiyatı 16,62 TL’dir.

İbuactive Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ben kullanınca alerji olduma ama bu durum herkeste geçerli olmayabilir. Çünkü benim cildim çok alerjik ve hassas bu yüzden benim gibi olan kişiler kullanmadan önce çok az bir miktar ayak bileğinde deneyebilir.

Kullanıcı Yorumu: eczacı tavsiyesi ile İbuactive krem kullandım ve kesinlikle çok işe yaradığını söylemek istiyorum özellikle ağrıyı gerçekten hafifletiyor.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.