Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Karınca Yumurtası Yağı Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Karınca Yumurtası Yağı Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı ve Kullananların Yorumları

admin admin -
114 0
karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır

karınca yumurtası yağı, karınca yumurtası yağı kullananlar, karınca yumurtası yağı ne işe yarar, karınca yumurtası yağı fiyatı, karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır, karınca yumurtası yağı kadınlar kulübü, karınca yumurtası yağı ekşi, karınca yumurtası yağı bebeklerde nasıl kullanilir, karınca yumurtası yağı yorum, karınca yumurtası yağı bioder, karınca yumurtası yağı kullanımı, karınca yumurtası yağı kullanmak günah mı, karınca yumurtası yağı kullanmak caiz mi, karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü, karınca yumurtası yağı kullanan, karınca yumurtası yağı kullananlar yorum, karınca yumurtası yağı kullanan erkekler hakkında merak ettiklerinizin tamamı bu yazımızda mevcut. 

Karınca Yumurtası Yağı Nedir?

Karınca yumurtası yağı, istenmeyen tüylere etki ederek tüyleri görünümünü azaltır, tüyleri inceltir ve daha geç çıkmalarını sağlar. Özellikle vücut tüyleri alındıktan sonra direkt olarak kıl köklerine ulaşmasını sağlayarak yani masaj yaparak uygulandığında gerçekten çok ama çok işe yarayan oldukça etkili bir bakım yağıdır.

karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır

Karınca Yumurtası Yağı Ne İşe Yarar?

Acısız ve ağrısız bir epilasyon yöntemi olarak, tüylerinizi seyreltiyor. Bacak, koltuk altı, genital bölge vb. yağ uygulanan alanın daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda ağda yapılan bölgeyi nemlendirip ve besliyor. Ağda yapılan bölgede koyu bir görünüm oluşmasına neden olmuyor. Cildi beyazlatıp, cilde parlaklık katıyor.

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası Yağı tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gün veya gecelerinde ard arda tekrar edilir. Tüyler alındıkdan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağı tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır. Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.

Karınca Yumurtası Yağı Fiyatı

Farklı markaların farklı fiyatlarda satışa sunduğu karınca yumurtası yağının ortalama fiyatı 20 TL’dir.

Karınca Yumurtası Yağı Kullananların Yorumları

Kullanıcı: Dudak üstündeki tüylerde gözle görülür derecede azalma var. İndirimdeyken deneme amaçlı almıştım çok bi etki edeceğini düşünmemiştin ama şimdi indirimsiz halini bile alırım bundan sonra artık. mükemmel bayıldım

Kullanıcı: kuzenim kullandı diye aldım. birkaç sefer genital bölge için kullandım. seyrelme oldu:

Kullanıcı: 3 aydır kullanıyorum çok büyük bir etkisi yoktu ama az da olsa tüylerde seyrelme oldu

Kullanıcı: ekşi bir kokusu var kokuya karşı hassasanız kullanamayabilirsiniz onun dışında küçük bir ürün onu da göz önünde bulundurmak lazım. Fakat işe yarıyor özellikle yüz bölgesindeki tüylerde ciddi derecede azalma oldu.

Kullanıcı: Üst bacakta inanılmaz etkisini gördüm. En son 22 ekimde üst bacağımı ağdayla almıştım. Ardından 3 gün kadar sürdüm. Tarih bugün 02 ocak 2021 ve tüyler inanılmaz seyrek ve kısa

Kullanıcı: daha önce neden kullanmadığımı sorguluyorum. denemeden yorum yapmak istemedim. favori ve çene altımda doğum sonrası yoğun bir tüylenme olmuştu alınca da sertleşti. 2 senedir uğraşıyorum. ilk alımdan sonra 5 gün sürdüm ve gözle görülür şekilde kökleri inceldi. artık sert tüy kalmadı. uzun vadede faydası olacağı belli.

Kullanıcı: Bacaklarımı aldığım ilk gece yatmadan önce uyguladım başlarda hafif kızarıyorsunuz sonra geçiyor.Daha sonra kullanmayı unuttuğum halde tek sürmede bile tüylerin çıkmasını geciktirdi. Karınca yumurtası yağı düzenli kullanımda oldukça etkili olacağı belli.kötü bi kokusu da yok.Her bayanın kullanması gerek.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.