Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Dermoskin Retinil Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Dermoskin Retinil Serum Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
131 0
dermoskin retinil serum kullananlar

dermoskin retinil serum, dermoskin retinil serum yorum, dermoskin retinil serum süslü, dermoskin retinil serum içeriği, dermoskin retinil serum nasıl kullanılır, dermoskin retinol serum kullananlar, dermoskin retinil yüz serumu 33 ml, dermoskin be bright retinil serum hakkında merak ettiğiniz her detayı bu yazıda bulacaksınız. Trendyol’un en çok satan kremleri arasında yer alan bu serumu siz de eminim çok merak ediyorsunuzdur. Ben de kullandığım için bu yazıda tamamen kendi yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. Lütfen siz de kendi yorumlarınızı yazmayı unutmayın.

Dermoskin Retinil Serum Nedir?

Dermoskin retinil serum, tüm cilt tiplerine sahip kişiler için leke ve cilt tonunu açmak ve kırışıklıkları önlemeye karşı cilde bakım yapan kadifemsi yapıda bir serumdur.

dermoskin retinil serum kullananlar

Dermoskin Retinil Serum Ne İşe Yarar?

  • Dermoskin Be Bright Serisi ürünlerinden Retinil Yüz Serumu güçlü bir anti-aging ürünüdür. İçeriğinde bulunan güçlü antioksidanlar Vitamin A ve Vitamin E olup yaşın ve güneşin sebep olduğu lekelerin azalmasında etkilidir.
  • Normal ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun olan Be Bright Retinil Yüz Serumu, hassas ve kuru ciltlerde Be Bright Peptit Kompleks Krem ile birlikte uygulanmalıdır.
  • Hamilelikte ya da emzirme dönemlerinde kullanımı önerilmez.
  • Ürün sadece gece kullanılır. Gündüz ise güneş kremi kullanılması önerilir.

Dermoskin Retinil Serum İçeriği

Vitamin A : Kolajen sentezinin artmasına, kırışık derinliğinin azalmasına, epidermisin kalınlaşmasına, cildin elastikiyetinin artmasına ve UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur. aşın ve güneşin etkisiyle oluşan kırışıklık ve lekelerin azalması için bakım yapar. Ayrıca en az hassasiyet yapan A Vitamini türevidir. Retinil Palmitat enzimatik olarak ester bağının ayrılmasıyla deride Retinole dönüşür ve daha sonra oksidatif süreçler yoluyla Retinoik Asit’e dönüşür. Retinoik Asit, eksfolyan değildir, cilt hücreleri ile reseptörler sayesinde iletişime geçer. İletişime geçtiği cilt hücrelerinin fonksiyonlarını sağlıklı ve normal olarak (hasarlı ve yaşlı olarak değil) yürütmeleri yönünde komutlar verir. En etkili anti-aging etken maddesidir.

Vitamin E : Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cilde besleyici ve yatıştırıcı etkisi vardır.Güçlü bir antioksidandır. Cildin su tutma kapasitesini arttırır, hücre yenilenmesini hızlandırır. Sodium Ascorbyl Phosphate ile yüksek oranda birlikte kullanımı cildin beyazlamasında leke oluşumunun baskılanmasında güçlü sinerji yaratır.

Dermoskin Retinil Serum Fiyatı

Dermoskin retinil serumun fiyatı 150 TL’dir. 

Dermoskin Retinil Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Tek kelimeyle harika bir ürün. Ertesi gün uyandığımda cildim harika gözüküyor. Karma hassas cildimde iritasyon yaratmadi.

Kullanıcı: Gliserinli kremler gibi bir formu var. yüzde kaygan bir his bırakıyor. kullanmaya başlayalı henüz bir hafta oldu. olumsuz bir etkisi olmadı. olumlu etkilerini kullandıkça ve farkettikçe yazarım.

Kullanıcı: 3 haftadır düzenli kullanıyorum. Olumlu sonuç aldığım için 2. sini sipariş ettim. Lekelerim az da olsa açılmaya başladı. En önemlisi de cildim parladı, kırışıklarım açılmaya gözeneklerim küçülmeye başladı. Temiz içerikli ve uygun fiyatlı olması da en harika yönü.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.