Güzellik Trendleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İlaç - Takviye Gıda
 4. »
 5. Aknefloks Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Aknefloks Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
505 0

Aknefloks Krem Nedir?

Aknefloks krem çoğunlukla ergenlik döneminde ortaya çıkan sivilceleri gidermek, yeni sivilce oluşumunu engellemek ve sivilce izlerini gidermek için oldukça etkili bir kremdir. Akneflox krem, akneflox krem ne işe yarar, akneflox krem kullananlar, akneflox kullananlar, akneflox yorum, akneflox krem kullanıcı yorumları, akneflox krem muadil, akneflox krem fiyatı hakkında yaptığınız tüm aramalarınızı yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Aknefloks Krem Ne İşe Yarar?

 • Aknefloks krem sivilce oluşumuna etki eden enfeksiyonları yok eder.
 • Aknefloks krem çıkmakta olan sivilceli doku üzerine uygulandığında sivilcenin sönmesinı sağlar.
 • Aknefloks krem özellikle iltihaplı sivilceler üzerinde oldukça etkili ve kurutucu bir özelliği bulunmaktadır.
 • Aknefloks krem tüm cilt yüzeyine uygulanacaksa sabah ve akşam olmak üzere iki şekilde ince bir tabaka halinde tüm cilt yüzeyine uygulanmalıdır. Bu sayede var olan aktif sivilceler yok olurken çıkmak üzere olan sivilcelerin de önüne geçilmiş olur.

Aknefloks Krem Muadili

 1. MAGNIS %1 30 gr krem
 2. NABIFEKS %1 krem
 3. NADACNE %1 30 gr krem { Innogens }
 4. NADIXA %1 30 gr krem

Aknefloks Krem Fiyatı

Aknefloks krem 30 gramlık bir tüp ambalajda satışa sunulmaktadır ve tavsiye edilen satış fiyatı 39,93 TL’dir.

Aknefloks Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: 14 yaşındayken yaklaşık olarak iki aylık bir tedavi sürecinden geçtin mi doktorumun yalnızca kullanmam için bana verdiği krem Aknefloks kremdi. İlk başta işe yaramayacağını çünkü dermokozmetik ürünlerin daha çok işe yarayacağını düşünmüştüm ama cildimde mucizeler yarattı.

Kullanıcı: Aknefloks krem sivilce çıkacağını düşündüğüm bölgeye gece yatmadan önce uyguladım ve sabah kalktığımda sivilce çıkmamasını sağlayan bugüne kadar kullandığım en etkili krem. Bu yüzden sevgili dostlar sevdiğiniz herkese alın aldırın.

Kullanıcı: Aknefloks krem bana doktorum tarafından reçete edildi ve özellikle sakallarım yeni çıkmaya başladığında kıl kökleri ciddi anlamda çok sivilce üretiyordu. Bu kremi doktorumun önerdiği şekilde kullandım ve yaklaşık olarak iki hafta sonrasında hiçbir şekilde cildim sivilce üretmeyi başaramadı. Bu yüzden bu kremi çıkaran herkese çok teşekkür ederim.

Kullanıcı: Aknefloks krem cildinde sivilce çıkmak üzere olan herkesin uygulaması gereken hem etkili hem de ekonomik bir bakım kremi. Aknefloks krem bana göre diğer muadillerinden daha etkili çünkü ben aynı içeriye sahip olan başka kremlerden de kullandım.

Kullanıcı: Aknefloks krem ciddi anlamda Kurutucu etkiye sahip bir krem. Bu yüzden kullanırken sivilce çıkmayan bölge uygularsanız bu bölgedeki cilt dokunuzu da tahrip edebilirsiniz. Bu yüzden kullanırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim ve doktor tavsiyesi olmadan da kullanmamalısınız.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.