Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkili Cilt Bakımı
  4. »
  5. Nadixa Krem Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Nadixa Krem Nedir, İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
775 1

nadixa krem, nadixa krem ne işe yarar, nadixa krem kullananlar, nadixa krem fiyat 2020, nadixa krem nasıl kullanılır, nadixa krem ekşi,nadixa kremi, nadixa krem yorumları, nadixa krem yan etkileri, nadixa krem kullanımı, nadixa krem nedir, nadixa krem yorum, nadixa krem kullananlar kadınlar kulübü, nadixa fiyat, nadixa kullananlar, nadixa ne işe yarar, nadixa ekşi, nadixa nasıl kullanılır, nadixa sivilce kremi, nadixa prospektüs gibi arama terimlerinden yola çıkarak Sitemize geldiyseniz eğer bu yazımızı okumadan bu kremi satın almayın. Çünkü Nadixa krem hakkında merak ettiğiniz nedir, işe yarıyor mu, fiyatı nedir, nasıl kullanılır, şikayet, yorumlar ve kullananlar gibi aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Nadixa Krem Nedir?

Nadixa krem bakterilerin cilt yüzeyinde ve cilt altında oluşmasını engelleyerek varolan sivilcelerin geçmesini ve oluşmak üzere olan sivilcelerin de bir an önce cilt düzeyine çıkmasını sağladıktan sonra cildi tamamen sivilcelerden arındıran bir kremdir. Yalnızca uzman doktorlar tarafından reçete edilebilen Nadixa kremi nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Nadixa Krem İşe Yarıyor Mu?

Doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken bu krem kullanan pek çok kişiden olumlu geri dönüş almıştır. Doktorun önerdiği şekilde kullanıldığı taktirde ilk önce cilt tabakasının altında bulunan tüm bakterileri cilt yüzeyine çıkararak sivilce sayımızın çok daha fazla olmasına sebep olur fakat sonrasında yüzeydeki tüm sivilceleri iyileştirdiği için ve cilt bariyerini güçlendirdiği için oluşabilecek sivilcelerin de önüne geçer. Bu yüzden kullandığınız ilk birkaç hafta cildiniz daha fazla sivilce kusacak ama unutmayın ki bu zaten olması gereken normal bir durumdur. Sonrasında yüzeyde bulunan tüm sivilceleri geçirecek ve pürüzsüz bir cilt bırakacaktır.

Nadixa Krem Fiyatı

Eczanelerden yalnızca reçete ile satın alınabilecek olan Nadixa kremin fiyatı 40 TL’dir.

Nadixa Krem Nasıl Kullanılır?

Doktorunuzun tavsiye ettiği ve prospektüste yazan kullanım şekline mutlaka uyumalısınız. Nadixa kremi kullanmadan önce cildinizi güzelce temizleyip kurulamanızı ve çok bastırmadan hafif dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak yedirmelisiniz.

Nadixa Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Cildimde sürekli olarak büyük ve iltihaplı sivilceler çıktığı için uzman bir doktora gittim ve doktor tavsiyesiyle bu kreme başladım. Nadixa kremi ilk kullanmaya başladığımda kokusunu ve cildimde bıraktığı sarı lekeyi hiç sevmedim ama doktorumun kullanmam gereken tek ilaç olduğunu söylediği için kesinlikle kullanmayı bırakmadım. İlk iki hafta boyunca cildimde sivilce sayısı iki katına çıktı ve bu süreç gerçekten çok ağrılı ve psikolojik olarak kötü bir süreçti. Sonrasında takip eden haftalarda yine doktorun önerdiği şekilde kullandım Nadixa kremi ve cildim şu an pürüzsüz ve lekesiz bebek gibi bu yüzden doktorunuz eğer bu kremi kullanmanızı önerdiyse kesinlikle pes etmeden ve korkup kaçmadan kullanmaya devam edin.

Kullanıcı: Nadixa krem cildimi görenleri hayran bırakacak kadar güzelleştiren mükemmel bir krem. Ama tabii ki kullandığım ilk bir ay boyunca ciddi anlamda sivilce sayımı artırdı ve kokusu da korkunç. Yine de geçirdiğim o kötü günlerden sonraki şu halime çok ama çok seviniyorum.

Kullanıcı: Büyük ve irinli sivilcelere sahip birisi iken doktorumun reçete etmesi sayesinde nadixa kremi kullanmaya başladım. İlk üç hafta boyunca cildimdeki sivilce sayısı iki hatta üç katına çıktı ve doktorumdan nefret ettim. Tekrar gittiğimde bu beklediğimiz etki kullanmaya devam et cevabını verdi. Takip eden süre zarfında kullanmayı hiç bırakmadım ve şu an cildim mükemmel ötesi. Bu yüzden eğer sizde nadixa kremi kullanıyorsanız kesinlikle pes etmeyin ve korkmayın cildinize en iyi gelecek şey kullandığınıza emin olabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.