Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Selin Ciğerci Ultramis Temizlik Ürünleri Nedir, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Selin Ciğerci Ultramis Temizlik Ürünleri Nedir, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
312 0

Selin Ciğerci Ultramis Temizlik Ürünleri Nedir?

Selin Ciğerci’nin ev temizliği kategorisindeki ilk adımı olan Ultramis bitkisel yüzey temizleyici son dönemlerin en çok merak edilen ve en sık konuşulanları arasında. Bitkisel içeriği sayesinde hem çocuklar hem de evcil hayvanlar için zararsızdır. Ultramis yüzey temizleyici, ultramis yüzey temizleyici nedir, ultramis yüzey temizleyici ne işe yarar, ultramis yüzey temizleyici işe yarıyor mu, ultramis yüzey temizleyici fiyatı, ultramis yüzey temizleyici beyaz sabun, ultramis yüzey temizleyici selin ciğerci, ultramis yüzey temizleyici instagram, ultramis yüzey temizleyici kullanıcı yorumları, ultramis yüzey temizleyici nasıl kullanılır, ultramis yüzey temizleyici içeriği  hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Selin Ciğerci Ultramis Temizlik Ürünleri Fiyatı

  • 1 litre içeriğe sahip Ultramis Yüzey Temizleyicinin satış fiyatı 59,00 TL’dir. 10 TL kargo ücreti de eklenecektir.
  • 2 adet birer litrelik Ultramis Bitkisel Yüzey Temizleyicinin satış fiyatı ise 84,00 TL’dir ve bir adet oda kokusu hediyesi bulunmaktadır ama bu fiyata 10 TL kargo maliyeti de eklenecektir.
  • 3 adet birer litrelik Ultramis Bitkisel Yüzey Temizleyicinin satış fiyatı ise 109,00 TL’dir e bir adet oda kokusu hediyesi bulunmaktadır ve bu paket için kargo ücretsizdir.

Selin Ciğerci Ultramis Temizlik Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Çok yeni olan bu ürün için şu ana kadar gerçek kullanıcılardan yorumları derleyemedik ama ilerleyen zamanlarda gerçek kullanıcıların yorumlarına bu alanda yer verilecektir.

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.