Güzellik Trendleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İlaç - Takviye Gıda
  4. »
  5. Trosyd Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Trosyd Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Muadili, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

admin admin -
981 0
trosyd krem kullananlar

trosyd krem kullananlar, trosyd krem kullanımı, trosyd krem kullananlar kadınlar kulübü, trosyd krem kullanan anneler, trosyd krem kullanım yerleri, trosyd krem bebeklerde kullanımı, trosyd krem hamilelikte kullanılırmı, trosyd krem vajinada kullanımı, trosyd krem nerelerde kullanılır, trosyd krem, trosyd krem fiyat, trosyd krem fiyat 2021, trosyd krem bebek, trosyd krem muadili, trosyd kremi nedir,trosyd krem kullanma talimatı, trosyd krem yüze sürülürmü, trosyd krem ekşi, trosyd krem kedi arama terimlerinden yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Trosyd Krem Nedir?

Trosyd krem, vajinada oluşan mantar enfeksiyonuna karşı kullanılan ve mantarın çoğalması ile büyümesinin önüne geçmek amacıyla kullanılan oldukça etkili bir ilaçtır. Vajina bölgesi içinde gelişen mantar enfeksiyonuna direkt olarak uygulanan Trosyd krem hem kaşıntıyı hem de bu bölgede oluşan akıntıyı engelleyerek mantar enfeksiyonunun tedavisinde kullanılır.

trosyd krem kullananlar

Trosyd Krem Ne İşe Yarar?

Trosyd krem, vajina bölgesinde oluşan mantar enfeksiyonunu gidermek için kullanılır. Vajinal mantar sorununu yaşayan pek çok kadının en büyük sıkıntılarından bir tanesi hiç şüphesiz ki kaşıntıdır. Vajinal mantar enfeksiyonunun bir diğer rahatsız edici sorunu ise beyaz akıntıdır. Trosyd krem i̇le hem bu beyaz akıntıdan hem de vajina bölgesinde yaşanan yoğun kaşıntının kısa sürede giderilmesi mümkün.

Trosyd Krem Fiyatı

Trosyd kremin tavsiye edilen satış fiyatı 18,87 TL’dir.

Trosyd Krem Muadili

Trosyd krem ile benzer özellikleri taşıyan ya da muadil olabilecek ilaçlar şu şekildedir;

  • TIOCAN %1 20 gr krem
  • GYNO-TROSYD % 6.5 4.6 gr
  • TIOCURE %1 krem (20 gr)
  • TIODERMA %1 20 gr krem
  • TIOGYN 300 mg 1 vaginal ovül

Trosyd Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı: halka açık tuvaletlerden sıkça kapılan vajinal mantar sorunu için ben de kullandım. anında rahatlama nedir yaşamayan bilemez. Trosyd krem haftalardır yaşadığım o tuhaf hissi anında yok etti.

Kullanıcı: Trosyd kremi sadece vajinal mantar için değil el ve ayak mantarı sorununda da kullanıyorum ve gerçekten de çok etkili. Tabii ben doktora sormadan kullandım ama bir zararı da olmadı.

Kullanıcı: Mantar illeti artık insanı oturamaz duruma getirdiğinde canıma tak dedi ve ben de doktora gittim mecbur. Trosyd kremi doktor yazdı bana ve kullandıktan sonra dedim ki keşke daha erken gitseymişim ve bu sorunu haftalardır çekmeseymişim.

 

İlgili Yazılar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.